Neohodnoceno

Detastop

 

Vysoce účinný přípravek určený pro dlouhodobou ochranu proti růstu plísní, řas, mechů a lišejníků. DETASTOP má ochranné a preventivní účinky. Působí hloubkově a dlouhodobě. Neobsahuje anorganicky vázaný chlór, který způsobuje nežádoucí zasolování a následně další zvyšování vlhkosti podkladu. Nemá bělící účinky a je bez zápachu. Neslouží jakko přísada do malířských nátěrových hmot, omítek a stavebních materiálů.

 

Kód: 8157101
od 105 Kč až –32 % od 71,70 Kč od 86,76 Kč včetně DPH
DETASTOP rozprasovac 2019
od 105 Kč až –32 %
Balení: 0,9 kg
| 8157009
157 Kč
107,78 Kč
130,41 Kč včetně DPH
Balení: 0,5 kg
| 8157101
105 Kč
71,70 Kč
86,76 Kč včetně DPH

Použití

Vnitřní i venkovní použití.

Bytové a nebytové prostory (prádelny, koupelny, sklepy, uzavřené nebo špatně větrané místnosti (chaty, chalupy) apod.). Působí hloubkově a preventivně proti růstu plísní, řas, mechů a lišejníků na omítkách, pískovci, betonové dlažbě, náhrobních kamenech, střešních krytinách a jiných savých a nesavých podkladech.

Tip Detecha: K následnému přetření zdiva v interiéru doporučujeme použít sněhobílý malířský nátěr Detakryl protiplísňový.

Používejte biocidy bezpečným způsobem. Před použitím si vždy přečtěte označení a informace o přípravku.

APLIKACE  Piktogram - štětec  Piktogram - váleček  Piktogram - stříkací pistole

Pracovní postup:
Riziková místa omyjte neředěným přípravkem DETASTOP. Aplikujte štětcem nebo válečkem. Při použití mechanického rozprašovače přípravek aplikujte postřikem ze vzdálenosti cca 10 - 20 cm. Nechte působit min. 20 minut. Poté místo opět přípravkem navlhčete a případné biologické nečistoty za vlhka mechanicky odstraňte (kartáč, špachtle, houbička, hadr). Následně povrch znovu přípravkem navlhčete a nechte samovolně vsáknout. Účinnost přípravku lze zvýšit při pomalejším zasychání např. při nižší teplotě a vyšší relativní vlhkosti vzduchu. I když se biologické nečistoty nepodaří opticky odstranit, ochrana proti jejich růstu je zajištěna. K následnému ošetření zdiva a omítek v interiéru doporučujeme použít sněhobílý malířský nátěr s obsahem biocidů DETAKRYL PROTIPLÍSŇOVÝ s dlouhodobým preventivně ochranným účinkem. DETASTOP není určen pro povrchy, které přicházejí do přímého styku s poživatinami, krmivy a pitnou vodou. 

Ředění: Přípravek se neředí, je připraven k přímému použití.

Spotřeba: 1 kg na 5 – 10 m2
Technická dokumentace:

pdfTechnický list
pdfBezpečnostní list
pdfBezpečnostní list - 28-5-2018
pdfProhlášení o shodě
pdfCertifikát - minerální povrchy a zdivo
pdfStavební technické osvědčení
pdfBezpečnostní upozornění - etiketa

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: